Novinky

Láska ❤️Barnyho a Tami❤️ došla svého naplnění - koncem 03/2023 očekávají v 🇩🇪 CHS SHANGALIA vrh G🐾


🇩🇪 Chs  SHANGALIA chovatelky Carmen Mießner -  G vrh - GHABANI 🐾❤️

  https://shangalia.de

Created by Nicolehttps://www.farashuu.de

Velice si vážíme rozhodnutí dlouholeté uznávané německé chovatelky použít pro svůj  chov našeho Barnyho. Vážíme si jejího přístupu, pečlivosti, zkušeností a nasazení, s nímž  vybírala krycího psa pro svůj G vrh s TAMI.  Děkujeme, že i my, pokud nám bude příroda nakloněna,  budeme moci být součástí rodiny SHANGALIA 🐾❤️. A štěňátka jsou na světě! 

02.11.2022 se v chovatelské stanici SADIRA v Prievidzi 🇸🇰  narodilo 12 krásných štěňátek -  6 pejsků a 6 fenek.


S radostí a vděčností oznamujeme, že vášnivá odpolední zářijová romance ❤️Barnyho a Angie❤️ nezůstane bez následků - v chovatelské stanici SADIRA 🇸🇰 Kristíny Kanianské očekávají na přelomu 10/11 2022 vrh B🐾❤️.


Dne 05.02.2022  absolvoval Barny  bonitaci ČKRR při MVP v Brně:


2021

Zkouška ZOP

  • 17. 10.2021 jsme v ZKO Beroun úspěšně složili zkoušku poslušnosti ZOP, rozhodčím výkonu byl pan Stanislav Uriánek KJ ČR. Dosáhli jsme krásných 89 bodů/100, naší nejslabší disciplínou byla paradoxně naše nejsilnější - přívolání, kdy se Bárny navzdory tréninku povelu "volno"  prostě nevzdálil na požadovanou vzdálenost...:-) . Velkou radost mi udělal odložením ve skupině, kdy zvládnul i nečekaně spuštěnou požární sirénu v Berouně a taky fotografku schovanou ve křoví, které si jako jediný z odložených psů všimnul a k její malé radosti ji po celou dobu napjatě pozoroval:-))) 
  • Jsme rádi, že jsme takto zúročili nedělní rána strávená na cvičáku  a častý domácí trénink,  hlavně ale máme radost, že z Barnabáše je dobře vychovaný a ovladatelný pes.